Jasełka 2019

Dnia 20 grudnia 2019r. w naszej szkole przeżywaliśmy klasowe Wigilie. W tym też dniu uczniowie klas II i III zaprezentowali całej społeczności szkolno-przedszkolnej tradycyjne Jasełka. Do występu uczniowie zostali przygotowani przez katechetkę p. Teresę Michalską oraz wychowawczynie p. Renatę Pisarek i p. Justynę Fiołkę. Rodzice włączyli się w przygotowanie strojów i rekwizytów, a dekoracja powstała dzięki zaangażowaniu wielu pracowników szkoły. Po przerwie świątecznej nasi aktorzy wystąpili również przed mieszkańcami i personelem domu opieki Medi-System „Honorata”, dostarczając wielu wzruszeń.

opr. Teresa Michalska