Jeżyki

Mały JEŻYK to jest ktoś! JEŻYK nigdy nie ma dość, śpiewów, tańca, rysowania, zabaw, książek, malowania. Wie jak trzeba się zachować, kiedy prosić lub dziękować. Na obiadek wszystko zjada, choć z surówką ciężka sprawa. JEŻYK marzeń ma tysiące, nawet takie jak kąpiel w mące. Pokłady energii w nim niesłychane, chyba zaprzeczać nie trzeba wcale. JEŻYK rośnie jak na drożdżach, wnet usłyszycie o nim w wiadomościach. Na koniec powiem czego jeszcze nie wiecie – JEŻYK to najlepszy przedszkolak na świecie!

Cześć!
To my – Jeżyki! Małe psotniki! Jesteśmy grupą średnią w przedszkolu. Nasza wesoła gromadka liczy 11 czterolatków oraz 14 pięciolatków. Łącznie jest nas 25 (11 chłopców i 14 dziewczynek). Każdy dzień w przedszkolu jest dla nas – Jeżyków nową przygodą. Razem wspinamy się, przemierzamy nieznane szlaki – odkrywamy świat, przyswajamy wiedzę, doskonalimy umiejętności, a przy tym wspaniale się bawimy. Nie zawsze jednak jest tak kolorowo… Zdarza się, że napotykamy problemy, mamy kłopoty, a także popełniamy błędy. Na pomoc wtedy przybywa nasz przewodnik, czyli wychowawca naszej grupy – Pani Dominika Skubała. To ona sprawia, że jesteśmy w stanie sobie z nimi poradzić. Wspólnie tworzymy naprawdę zgraną gromadkę. Każdy z nas jest inny, wyjątkowy, ale razem się uzupełniamy, wspieramy i jesteśmy jak jedna, wielka rodzina. Największym celem naszych codziennych przygód jest dotarcie na najwyższy szczyt, jakim jest osiągnięcie pełnej gotowości do rozpoczęcia nauki w szkole. Przed nami jeszcze długa droga, ale nie poddajemy się – kroczymy ciesząc się z każdej spędzonej wspólnie chwili w naszym przedszkolu. Pozdrawiamy, Jeżyki z Maciejkowic!

Tygodniowy rozkład zajęć dodatkowych:

J. angielski 10:30–11:00
Religia 8:30-9:00

Gimnastyka leśnego smyka 11:00–11:30

J. angielski 10:30–11:00

-----------

Religia 8:30-9:00

Godziny pracy wychowawcy grupy:

Poniedziałek 8:00 – 10:30
Wtorek 11:00 – 16:00