Uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości

8 listopada 2019r. uroczyście obchodziliśmy w naszej szkole Święto Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Uczciliśmy bohaterstwo i waleczność naszych przodków, dzięki którym Polska odzyskała wolność. Uczniowie i przedszkolaki z naszej placówki włączyli się w ogólnopolską akcję „Szkoła do hymnu” i odśpiewali 4 - zwrotkowy hymn narodowy o symbolicznej godzinie 11.11. Podczas uroczystości rozstrzygnięty został konkurs na logo Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 1 w Chorzowie, zwycięzcą okazał się uczeń klasy I Szymon Mozdyniewicz.

opr. Agnieszka Malinowska